اجازه ریاست بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال را نمی‌دهیم

۱۳۹۸/۱۲/۷ تعداد بازدید: ۲۳۵

 

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در اواخر اسفندماه‌، تصریح کرد: این انتخابات باید در اواخر اسفندماه برگزار شود و هیچ بهانه‌ای برای به تعویق انداختن انتخابات قابل قبول نیست.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: نظارت بر انتخابات فدراسیون فوتبال نسبت به انتخابات‌های دوره قبل دو چندان خواهد بود و به تک تک اعتراضات در زمینه انتخابات فدراسیون رسیدگی می‌شود.

وزارت ورزش نباید انتخابات فدراسیون فوتبال مهندسی شود

وی با تأکید بر اینکه با کمک دستگاه‌های نظارتی و سازمان بازرسی اجازه نخواهیم داد که انتخابات مهندسی شده‌ای توسط وزارت ورزش برگزار شود، افزود: انتظار داریم با برگزاری این انتخابات، یک پوست اندازی مناسب در فدراسیون فوتبال صورت گیرد.

قاضی زاده هاشمی افزود: برخی از اعتراضات درباره این بود که تعداد امضاهای اعضای مجمع از منطق خاصی پیروی نمی‌کند که در این راستا با نظارت مجلس و دستگاه‌های نظارتی اجازه داده نمی‌شود که اعضای هیأت رئیسه با لابی برگزیده شوند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قطعا اجازه نخواهیم داد که بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال ریاست کنند و بی قانونی بر فدراسیون‌ها حاکم شود.

    نظرات (نظرات بی ربط یا حاوی توهین به دیگران، منتشر نخواهند شد)
    نمایندگان پارلمان مجازی ایران