مطلب پیش نویس است

انصراف دولت از ارسال نهایی لایحه تفکیک وزارت تعاون - علت منصرف شدن دولت چیست؟

۱۳۹۷/۵/۷ تعداد بازدید: ۵۴

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از منصرف شدن دولت از اعلام وصول لایحه تفکیک وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

سلمان خدادادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سرنوشت لایحه تفکیک وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت در مجلس، گفت: این طرح هنوز در مجلس اعلام وصول نشده است.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، امروز به مجلس آمده بود که لایحه تفکیک را به هیات رئیسه تقدیم کند وقتی دیدند لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت با کمترین استقبال نمایندگان روبرو شد از این رو از ارائه لایحه تفکیک وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی منصرف شد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: دولت تا به امروز این لایحه را اعلام وصول نکرده و امروز آنگونه که من متوجه شدم نماینده دولت با دیدن جو مجلس از اعلام وصول آن منصرف شده اند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در ۸ تیر و تأییدشورای نگهبان در 12 تیر 1390 در راستای طرح کوچک‌سازی دولت با ادغام سه وزارت رفاه و تأمین اجتماعی، کار و امور اجتماعی و تعاون تشکیل شد.

    نظرات (نظرات بی ربط یا حاوی توهین به دیگران، منتشر نخواهند شد)
    نمایندگان پارلمان مجازی ایران