واحدهای مسکن مهر در رامهرمز و رامشیر بلاتکلیف مانده‌اند

۱۳۹۸/۴/۲۰ تعداد بازدید: ۲۷

 

اقبال محمدیان عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بلاتکلیفی پروژه های مسکن مهرشهرستان های رامهرمز و رامشیر در سال های گذشته، گفت: متأسفانه در هفت سال گذشته پروژه های مسکن مهر در این شهرستان ها پیشرفت چندانی نداشته است.

 
مسکن

600 واحد مسکونی مسکن مهر در رامهرمز و رامشیر بلاتکلیف مانده اند

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی حدود 600 واحد مسکونی در شهرستان های حوزه انتخابیه بلاتکلیف مانده اند و اقدام قابل قبولی برای توسعه آن ها صورت نگرفته است.

بر اساس آمارها، 400 واحد مسکن مهر در شهرستان رامهرمز و 200 واحد مسکن مهر در شهرستان رامشیر باقی مانده و دولت باید این پروژه ها را تعیین تکلیف کند

وی گفت: بر اساس آمارها، 400 واحد مسکن مهر در شهرستان رامهرمز و 200 واحد مسکن مهر در شهرستان رامشیر باقی مانده و دولت باید این پروژه ها را تعیین تکلیف کند.

وزارت راه پروژه های مسکن مهر رامهرمز و رامشیر را به حال خود رها کرده است

محمدیان ادامه داد: متأسفانه وزارت راه و شهرسازی، پروژه های مسکن مهر شهرستان های رامهرمز و رامشیر را به حال خود رها کرده، این در حالی است که این پروژه‌ها اغلب 80 تا 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.

وزارت راه اراده ای برای تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر شهرستان های رامهرمز و رامشیر ندارد

وی گفت: امروز اراده ای از سوی مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر شهرستان های رامهرمز و رامشیر وجود ندارد، از این رو بنده اخیرا در این رابطه به وزیر راه تذکری را مطرح کردم.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از مطالبات جدی مردم منطقه، تکمیل پروژه های مسکن مهر رامهرمز و رامشیر است و وزارت راه و شهرسازی باید هر چه سریع تر نسبت به تحقق این مسئله اقدام کند.

    نظرات (نظرات بی ربط یا حاوی توهین به دیگران، منتشر نخواهند شد)
    نمایندگان پارلمان مجازی ایران